Mikado - trwałe, piękne, nowoczesne

Galerie

Dla domu - meble kuchenne
Szafki wykonywane są z płyty laminowanej gr. 18 mm w kilkudziesięciu kolorach.
W naszej ofercie znajdują się fronty z MDF oklejane folią lub lakierowane w kilkudziesięciu wzorach i kolorach, fronty z litego drewna również w kilkunastu wzorach i kolorach, fronty fornirowane jak również fronty z ramek aluminiowych z wypełnieniem szklanym. Uzupełnieniem każdej kuchni są blaty. W naszej ofercie znajdą Państwo blaty w kilkudziesięciu dekorach w grubościach 28mm, 38mm, jak również 74 mm. Wyposażenie szafek (typ szuflad, oświetlenie, ociekacze itd.) ustalamy indywidualnie z klientem.

Dla domu - meble łazienkowe
Wykonywane w większości z płyt lakierowanych na wysoki połysk, lub półmat w całej palecie kolorów RAL.


Dla domu - meble pokojowe
Dla domu - szafy wnękowe i wolnostojące
Wykonywane z płyt laminowanych gr. 18 mm wnętrze, wypełnienia frontów z płyty laminowanej w kilkudziesięciu kolorach, szkła matowego lub barwionego również w kilkunastu kolorach, również z innych materiałów na życzenie klienta.
Dla domu - garderoby
Dla domu - meble do sypialni
Dla firmy
MEBLE BIUROWE - wykonywane z płyt laminowanych w grubościach 18 i 36mm w kilkudziesięciu kolorach, projekty indywidualne jak i systemowe, stoły konferencyjne, biurka gabinetowe (elipsy, łuki itp.).
MEBLE SKLEPOWE - według indywidualnych projektów. Wykonywane z płyt laminowanych, szkła (bezpiecznego, hartowanego), z innych materiałów na życzenie klienta.

Na zamównienie